Přijďte si vybrat naše dekorace

Přijďte se seznámit s našimi dekoracemi

Váš malý synek již bude mít své třetí narozeniny a Vy mu chcete dát letos něco jiného než autíčko. Sice je miluje, nicméně jste si naprosto jisti, že pár nových vozů jistě dostane, navzdory přísnému zákazu, od babiček a dědů. Vy mu tedy můžete dát originální dárek ve formě.

Dekorace slouží ke zpříjemnění vašeho bydlení

I děti v útlém věku mají, zdánlivě nepochopitelně, v oblibě jisté předměty, které nejsou primárně určeny pro dětskou hru. Může to být například malá lahvička od šamponu, kterou dítě rádo třímá v ručičkách. Koupíte-li mu tedy letos k narozeninám, s nimiž si může i hrát, možná bude na světě nejmilejší hračka.

Dřevěný slon Print

I malé děti ocení kvalitní materiály. Sice neví, co je dřevo, neví, co znamená slovo plast. Přesto však, jaksi intuitivně, tíhnou k materiálům, které jsou jim příjemné, z nichž vyzařuje cosi uklidňujícího. Může to být například dřevo, z něhož je zhotovena dekorace ve tvaru slona Print.

Releated

Při menopauze pomůže jóga a aromaterapie

Jóga se v poslední době stává módním trendem. Tento sport se těší velké popularitě napříč generacemi. A to je dobře. Její příznivé účinky na naše zdraví jsou nesporné. Neustále se objevují nové možnosti, jak jógu cvičit. A nové a nové zdravotní potíže, které umí řešit. Zvláště pro ženy je to téměř nepostradatelná aktivita. Hormonální jóga […]

Každý si pochutná

U nás seženete potraviny vhodné na přípravu mezinárodní kuchyně. Rovněž u nás najdete pochutiny a hotová jídla charakteristická pro danou oblast, které se v tematický týden věnujeme. Každý rok pro vás několikrát připravujeme týdny jako je německý, mexický, asijský, americký nebo třeba řecký či italský, což jiné obchodní řetězce nedělají. Vždy pro vás máme […]