Autozastavárna

Snad každý se čas od času dostane do situace, kdy na tom po finanční stránce opravdu není dobře. Většina lidí se však také bojí všech možných půjček a úvěrů u bank či úvěrových společností. Pokud jste vlastníkem automobilu, tak se nebojte vyzkoušet zvláštní druh zastavárny, kterým je autozastavárna!

Autozastavárna vyžaduje za poskytnutý krátkodobý úvěr v délce zpravidla tří měsíců záruku v podobě Vašeho automobilu, který nesmí být starší sedmi let. Úvěr poskytujeme na základě smlouvy o půjčce na částku od 30 000 do 100 000 Kč. Po převzetí Vašeho vozu jej odstavíme na hlídané parkoviště.

O Váš vůz bude postaráno


Nemusíte mít obavy, že by se s Vaším vozem něco stalo. Autozastavárna ručí za jakékoliv případné poškození či manipulaci s Vaším vozem. V případě Vašeho neplnění bude Váš vůz prodán a zbylá částka Vám bude vrácena.

Releated

Při menopauze pomůže jóga a aromaterapie

Jóga se v poslední době stává módním trendem. Tento sport se těší velké popularitě napříč generacemi. A to je dobře. Její příznivé účinky na naše zdraví jsou nesporné. Neustále se objevují nové možnosti, jak jógu cvičit. A nové a nové zdravotní potíže, které umí řešit. Zvláště pro ženy je to téměř nepostradatelná aktivita. Hormonální jóga […]

Každý si pochutná

U nás seženete potraviny vhodné na přípravu mezinárodní kuchyně. Rovněž u nás najdete pochutiny a hotová jídla charakteristická pro danou oblast, které se v tematický týden věnujeme. Každý rok pro vás několikrát připravujeme týdny jako je německý, mexický, asijský, americký nebo třeba řecký či italský, což jiné obchodní řetězce nedělají. Vždy pro vás máme […]